ABB Vynckier Automaat 4 polig 32A met artikelnummer VY33NC32 is een ABB Vynckier automaat voor het veilig beveiligen van elektrische circuits in een zekeringkast of verdeelbord. Deze productpagina helpt u snel te bepalen of dit model past bij uw installatie.
Productomschrijving: EP30 automatische schakelaar 3kA 3P+N C 32A
Belangrijkste voordelen
- Originele ABB Vynckier automaat voor zekeringkasten en verdeelborden
- Ontworpen voor betrouwbare bescherming van elektrische circuits
- Duidelijke productspecificaties voor een correcte keuze
- Geschikt voor installateurs, renovatieprojecten en technische toepassingen
Technische productgegevens
- Uitschakelkarakteristiek: C
- Aantal polen (totaal): 3
- Aantal beveiligde polen: 3
- Nom. (meet)stroom: 32A
- Nom. (meet)spanning: 400V
- Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V: 3kA
- Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V: 3kA
- Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V: 5kA
- Spanningstype: AC
- Energiebegrenzingsklasse: 3
- Frequentie: 50Hz – 60Hz
- Meeschakelende nul: Ja
- Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk): Nee
- Overspanningscategorie: 3
- Vervuilingsgraad: 2
- Breedte in module-eenheden: 4
- Inbouwdiepte: 44mm
- Nevenapparaat mogelijk: Ja
- Beschermingsgraad (IP): IP20
Veelgestelde vragen
Waarvoor dient deze ABB Vynckier automaat?
Hoe herken ik dit product snel?
Zoek op artikelnummer VY33NC32, de 4-polig uitvoering en de stroomwaarde 32A.